Bize Ulaşın!

Yağ Enjeksiyonu İle Kalıcı Bir Hacim Kazanın

Yağ Enjeksiyonu, kısaca yağ nakli demektir. Vücudumuzda bulunan yağlarla yaralar, dokulardaki çökmeler, el, yüz gençleştirme ve iyileştirme işlemleri yapılabilmektedir. Böylece fazla bulunan yağlarla istenilen bölgelerde hacimsel büyüme sağlanır.

Yağ Enjeksiyonu nedir?

Bir bölgeden alınan yağ hücrelerinin iğne ile başka bir bölgeye verilmesi işlemidir. Yağ dokularının aktarıldıkları bölgede yaşamaya ve dolgu maddesi görevine devam etmesi, işlemin başarısı açısından önemlidir. Yağların erimemesi için  verilen yağ hücrelerinin ölmemesi gereklidir. Teknolojinin ilerlemesi, yağların tutma ihtimalini de arttırmıştır.

Yağ alımları nereden yapılır?

Yağ alımları için en uygun alanlar bel, kalça, basen ve karın bölgesidir.

Son yıllarda birçok kişi Yağ Enjeksiyonu işlemini tercih etmektedir. Bu sayede elde edilen kalıcı sonuç ile estetik olarak güzel bir görünüm kazanılmış olmaktadır. Yağ toplama, temizleme ve yerleştirme işlemi olmak üzere bu uygulama üç aşamalı yapılmaktadır.

Yağ Enjeksiyonu yaptırmayı ne zaman düşünmeliyiz?

  • Yüzünüzde yaşlılığa bağlı olarak oluşan çökme ve kırışıklıklarda
  • Uzun vadede kalıcı sonuç istenirse
  • Vücut hatlarınızı düzeltmek ve yenilemek isterseniz bu yöntem sizin için çok uygun olacaktır.

Kişinin kendi yağlarından oluşturulan doğal bir dolgunluk sağlayan Yağ Enjeksiyonu, daha genç ve daha sağlıklı bir ifade kazandırıyor. Kullanılan malzeme ve teknikler kadar, hücrelerin hava ile temasının olmaması, enjektörlerin boyutları da oldukça önemlidir. Mutlaka doktor kontrolünde sağlıklı bir hastane veya klinikte yapılmalıdır.

 

.