Size Bir Sır Vereyim: Morpheus 8 Gerçek Bir Kahraman

Size Bir Sır Vereyim: Morpheus 8 Gerçek Bir Kahraman

Morpheus denince birçoğunuzun aklına Matrix geliyor olabilir ancak, eğer siz de benim gibi estetik trendlerini yakından takip ediyor ve son teknolojiyi yakalamaya çalışıyorsanız o zaman Morpheus ismi size bir bilim kurgu karakterinden daha fazlasını anlatacaktır.

Size bir sır vereyim: Morpheus 8 gerçek bir kahraman ve güzellik dünyasında hatrı sayılır bir başarıya sahip!

Bir plastik cerrah olarak, insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini, bu hisse giden yolda ihtiyaç duydukları küçük dokunuşlara kavuşmalarını sağlamayı önemsiyorum.

Yaş almaya başladıkça kendinizi, görünümünüzü sorgulamaya başlamanız ve akabinde çeşitli arayışlara yönelmeniz en az nefes almanız kadar doğal. Geçip giden yılların üzerimizdeki etkileri malum. Bu olumsuz etkilere maruz kaldıkça öz güvenimizin de en az gençliğimiz gibi solup gittiğini hissetmemiz de yadsınamayacak bir gerçek…

Öz güveninizi artırmak ve daha genç bir görünüm elde etmek, en iyi olanı arzulamak ve bunun için çabalamak hepimizin doğasında var. İşte tam bu noktada Morpheus 8 devreye giriyor.

Klinikte sıklıkla kullandığım işlemlerin başında gelen Morpheus 8, radyofrekans ve mikro iğneleme teknolojilerini birleştiren yenilikçi bir tedavi yöntemidir. Bu tedavi ile cildinizin altında etkin bir onarım ve gençleşme gerçekleşmesine yardımcı oluyoruz. Ama sizi uyarmalıyım, bu kesinlikle sihirli bir değnek değildir. Bu nedenle her işlemde olduğu gibi Morpheus 8 işleminde de beklentilerin gerçekçi olması önemlidir.

Morpheus 8 uygulamasının en sevdiğim özelliği, sunduğu çok yönlü tedaviler. Doğru bir planlama ile Morpheus 8; cildinizi sıkılaştırmak, kırışıklıkları azaltmak, lekeleri hafifletmek ve hatta akne izlerini düzeltmek için kullanılabilir. Yani, hedefleriniz ne olursa olsun, Morpheus 8 size yardımcı olabilir.

Peki, nasıl çalışıyor bu Morpheus 8? Aslında oldukça basit. İnce uçlu mikro iğneler cildin altına nüfuz eder ve radyofrekans enerjisiyle birleşerek derin tabakalardaki dokuları hedefler. Bu dokular, yenilenme sürecini tetikler ve kollajen üretimini artırır. Sonuç olarak cildiniz daha sıkı, daha genç ve daha canlı görünür.

Morpheus 8 uygulamasının bir diğer en sevdiğim yanı ise işlemin minimal invaziv olması. Bu da demektir ki, işlem sonrası çok fazla iyileşme sürecine ihtiyaç duymazsınız. Hemen günlük rutininize dönebilir ve sonuçları gözlemlemeye başlayabilirsiniz. Bu yönüyle özellikle yüksek yaşam temposuna sahip kişiler için Morpheus 8, oldukça idealdir.

Samimi olalım, gerçek hayatta hiçbir şey mükemmel değildir. Ancak, Morpheus 8 size gerçekçi ve etkileyici sonuçlar sunabilir. Herkesin cildi farklıdır, bu yüzden sonuçlar kişiden kişiye değişebilir. Ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, Morpheus 8 uyguladığım hastalarımdan daima olumlu geri bildirimler alıyorum.

Daha özgüvenli hissetmek ve genç görünmek istiyorsanız, Morpheus 8 kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken seçeneklerden biridir.

Unutmayın, gerçek güzellik her zaman içten gelir. Ama biraz dışarıdan yardım almak da kimseye zarar vermez, öyle değil mi? Sadece bir an için hayal edin: Kendinize daha fazla öz güvenle baktığınızı ve gençlik enerjinizin yansıdığını görmek nasıl bir duygu olurdu? İşte Morpheus 8 size bu duyguyu yaşatma potansiyeline sahip olan bir uygulama!

Morpheus 8’in yarattığı etkilerden bahsetmişken işlem hakkında en çok sorulan sorulara cevap vermeden olmaz.

Morpheus 8’i düşünen insanlar için en önemli sorulardan biri, acaba bu işlem ne kadar sürecek ve acı verici mi olacak? Morpheus 8 son derece hızlı ve nispeten ağrısız bir işlemdir. Uygulama sırasında lokal anestezi uygulanır ve genellikle işlem süresi 30 ila 60 dakika arasında değişir. Yani, öğle arasında bir mola verip Morpheus 8’i deneyebilir ve sonrasında günlük rutininize geri dönebilirsiniz.
Ve şunu belirtmek gerekir ki, Morpheus 8 işlemi sonrasında hemen etkileri gözlemlemeye başlamazsınız. Cildiniz zamanla iyileşir ve sonuçlar zamanla ortaya çıkar. Yaklaşık 2 ila 3 hafta içinde cildinizdeki değişiklikleri fark etmeye başlarsınız ve sonuçlar 3 ila 6 ay boyunca devam eder.
Bu süre cildin kendini onarma yani dokuların kendini iyileştirip yenileme süresidir.

Günün sonunda söz konusu Morpheus 8 olduğunda içim rahat bir şekilde söyleyebilirim ki hem cilt kalitesini artırmak isteyenler hem de güzel yaş almak isteyenler için önerebileceği konforlu, güvenilir ve bir o kadar da sonuçlarından memnun olduğum bir uygulama.

Eğer siz de cilt kalitenizin düşüklüğünden şikayet ediyor ve cildinizdeki deformasyonları geride bırakmak istiyorsanız, kapsamlı bir konsültasyon muayenesi sonrasında ihtiyaçlarınız doğrultusunda planlanacak bir Morpheus 8 protokolüyle cilt deformasyonlarını geride bırakabilirsiniz.

Cildinizin ışıldadığı sağlık dolu bir gün diliyorum!

Bize Ulaşın

Op. Dr. Esra Çelik Sorularınızı Yanıtlıyor.

  Diğer Tedaviler
  Meme Büyütme Ameliyatı Nedir ?
  Meme Büyütme Ameliyatı Nedir ?

  Biçimli, dolgun ve vücut hatlarıyla uyumlu bir meme formu kuşkusuz ki pek çok kadının hayali… Günümüzde bu tanıma uygun bir meme formuna sahip kadınl..

  Devamı >
  Şakak Germe
  Şakak Germe

  Başınıza çoğu zaman bir şapka veya şal takma isteği mi geliyor? Ya da fotoğraflarda sık sık şakak bölgelerinizi gizlemek için favori filtrelerinizi mi..

  Devamı >
  Morpheus 8 ile Çatlak Tedavisi
  Morpheus 8 ile Çatlak Tedavisi

  Bugün sizinle konuşacağım konu, benim için oldukça önemli ve heyecan verici: Morpheus 8! Bir önceki yazımda sizinle Morpheus 8'in cilt yenileme kon..

  Devamı >
  Kırışıklık Tedavileri
  Kırışıklık Tedavileri

  Söz konusu estetik cerrahlar olduğunda pek çoğunuz sürekli ameliyathanede olmayı sevdiğimize düşünebilirsiniz; Doğrudur. Operasyonlar bizi gerçekten h..

  Devamı >
  Şakak Germe Uygulaması
  Şakak Germe Uygulaması

  Yaş almanın en güzel yanı nedir deseler sanırım yıllar geçtikçe biriktirdiğimiz güzel anılar ve eşsiz tecrübeler derim. Bir plastik cerrah olarak her ..

  Devamı >
  Şakak Germe (Temporal Lifting)
  Şakak Germe (Temporal Lifting)

  (Temporal Lifting) işlemi, yaşlanma belirtileriyle başa çıkma konusunda etkin çözüm sunan uygulamalardan biridir. Zamanla, yüzdeki cilt sarkmaları ve ..

  Devamı >
  Yüz Germe Ameliyatı Sonrası
  Yüz Germe Ameliyatı Sonrası

  Bir plastik cerrah olarak, yüz germe ameliyatının getirdiği gençlik hissini ve tazelenmeyi seviyorum. Bu tazelenme ve gençlik hissi öyle gerçekçi ki o..

  Devamı >
  Burun Estetiği Hakkında
  Burun Estetiği Hakkında

  Burun Estetiği Hakkında Burun estetiği pek çok kimse tarafından yapılan operasyonlardan bir tanesidir. Burnun şekli, boyutu ve yüzün görünümü burun es..

  Devamı >
  Burun Estetiği Deyince
  Burun Estetiği Deyince

  Burun Estetiği Deyince Estetik kavramı oldukça geniş kapsamlı olan bir kavram ve bazen kavram karmaşası bile doğru bir biçimde ifade edilmez ise yaşa..

  Devamı >
  Burun Estetiği Ameliyatları
  Burun Estetiği Ameliyatları

  Burun Estetiği Ameliyatları Burun estetiği ameliyatları günümüzde pek çok kimse tarafından tercih edilmektedir. Gerek solunum problemleri gerek yüz gö..

  Devamı >
  Meme Küçültmede Kadınlar
  Meme Küçültmede Kadınlar

  Dış görünüş açısından ideal bir vücuda sahip olmayan kadınların vazgeçilmezlerinden bir tanesi de göğüs estetiğidir. Kadınların bir kısmı göğüslerin b..

  Devamı >
  Meme Küçültme Uygulaması
  Meme Küçültme Uygulaması

  Meme küçültme uygulaması   genellikle, büyük memelerinden rahatsız olanların başvurduğu bir yol olarak kabul edilmektedir. Kadınlar için dış görünüş o..

  Devamı >
  Göğüs Dikleştirme
  Göğüs Dikleştirme

  Güzellik her kadının vazgeçilmezlerinden birisidir. Kadınlar güzelliklerine hep dikkat etmişlerdir. Görüntü olarak kendilerine dikkat etmek isterler. ..

  Devamı >
  Meme Büyütme İşlemleri
  Meme Büyütme İşlemleri

  Meme kadının fiziğini ön plana çıkaran en önemli organdır.  Asıl görevi emzirmek olan organ kadınlığın simgesidir.  Memeden yoksun olan insanlar kendi..

  Devamı >
  Ameliyat Olmadan Meme Büyütme
  Ameliyat Olmadan Meme Büyütme

  Meme büyütme kadınlar için vücudu tamamlayan en önemli parçasıdır. Bundan dolayı göğüslerin asimetrik veya küçük oluşu en büyük sorun olarak görülmekt..

  Devamı >
  Çipli Meme Protezi
  Çipli Meme Protezi

  Teknolojinin gelişmesi ile beraber tıp alanında da birçok gelişme yaşanmaktadır. Son zamanlarda estetik operasyonlarının artış göstermesi beraberinde ..

  Devamı >
  Sadece Cildimiz mi Yaşlanıyor?
  Sadece Cildimiz mi Yaşlanıyor?

  Sadece cildimiz mi yaşlanıyor? Ellerimiz, bacaklarımız, gözlerimiz... ? Yaş aldıkça sadece memelerimiz mi sarkıyor? Kaşlarımız mı düşüyor? Yüzümüzde y..

  Devamı >
  Öğle Arası Estetiği
  Öğle Arası Estetiği

  Geçen gün iki avukat arkadaşım,  botox ve  fraxiyonel laser için merkezimize geldiler. İşlemden sonra ''işte buna öğle arası estetiği deniyor'' diyere..

  Devamı >
  Meme Rekonstrüksiyonu
  Meme Rekonstrüksiyonu

  Meme rekonstrüksiyonunu yaygın kabulünden önce, meme kanseri nedeniyle tedavi edilen kadınlar genellikle hastalıktan kurtuluyorlardı, ancak hem fiziks..

  Devamı >
  Ameliyatsız Estetik Kombinler
  Ameliyatsız Estetik Kombinler

  Medya ve popüler kültürde genç, güzel ve fit görünmek her geçen gün daha fazla önem kazandıkça, yeni neslin estetiğe olan ilgisi artmaktadır. Kulaktan..

  Devamı >
  Kepçe Kulak Estetiği
  Kepçe Kulak Estetiği

  Günümüzde  kepçe kulak deformitesi, toplumun %5’inden daha çoğunu etkiler. Her ne kadar hasta üzerindeki fizyolojik etkisi önemsiz olsa da, psikolojik..

  Devamı >
  Vagina estetiği
  Vagina estetiği

  Son yıllarda özellikle Amerika’da yüz germe, meme büyütme ve vaginal gençleştirme ameliyatları oldukça artmıştır.  Estetik vaginal cerrahi veya vajino..

  Devamı >
  Estetik, Sanat ve Estetik Cerrahi
  Estetik, Sanat ve Estetik Cerrahi

  Estetik” kelimesi Yunanca “aisthesis” veya aisthanesthai” kelimelerinden gelir. Duyum, duyular, algı, duygu ile algılamak gibi anlamlar taşır. Bu keli..

  Devamı >
  Burun Estetiği
  Burun Estetiği

  Burun, yüzün tam ortasında bulunan, özellikle profil görünümü için önemli  bir organdır. Burundaki estetik hatlar, kişinin daha çekici bir görünüme ka..

  Devamı >
  El, Kol, Bacak ve Uyluk Estetiği
  El, Kol, Bacak ve Uyluk Estetiği

  Yaşlanan eller için neler yapılabilir? Eller yaşımızı ele veren organlarımızdandır. Güneş ışınları, kimyasallar ve çok fazla dış etkenlere maruz kalma..

  Devamı >
  Meme Küçültme
  Meme Küçültme

  Birçok insanın çeşitli sağlık sorunları vardır.Obezite hastalarında genellikle kişiler, sürekli olarak kilo almaktadır. Bu durumda beslenme de oldukça..

  Devamı >
  Meme Büyütme
  Meme Büyütme

  Güzel meme, estetik olarak en iyi, güzel gövde ve güzel vücutta fark edilir.  Estetik güzel meme kavramı kültürlerin güzellik anlayışına göre de farkl..

  Devamı >