Bize Ulaşın!

Hakkımda

Op. Dr. Esra Çelik Şenel

1975 Aydın doğumlu olup ilk, orta ve lise eğitimini Aydın’da tamamladı. İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nden 1998 yılında mezun oldu. 2005’de Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanlığı’nı aldı.

Aynı yıllarda İ.Ü. Devlet Konservatuvarı, Opera-Şan Bölümü’nü yarı zamanlı olarak bitirdi. Daha sonraki yıllarda bilimsel çalışmalarına hız kazandırdı ve dünyanın en ünlü kanser merkezlerinden biri olan, Memorial Sloan Kettering Cancer Center’da (New York – USA) breast reconstruction (meme rekonstrüksiyonu) ile ilgili deneyimini artırdı.

2009 yılından itibaren dünyaca ünlü estetik cerrah Prof. Dr. Onur Erol’un fellowluğunu yaptı ve ardından da ONEP partneri olarak çalışmaya başladı. Hastalarının ameliyat sonrası memnuniyetini arttırmak ve iz bırakan ameliyat sonuçlarını iyileştirmek amacıyla cilt tedavileri, cilt yenileme ve lazer teknolojilerini mutlaka kullanan Op. Dr. Esra Çelik Şenel halen ONEP Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kliniği’nde çalışmaktadır.

Estetik Cerrahi’nin sanat ile iç içe olduğuna inan cerrahımız, güzelliğin ayrıntılarda gizli olduğuna ve doğala yakın bir görünüm için uğraş verilmesi gerektiğine inanmaktadır.