Bize Ulaşın!

Jalupro

Halk arasında bilinen adı ile Gençlik Serumudur. Biirçok sebepten dolayı  canlılığını ve de nemini yitirmiş olan cilt,  serum uygulanarak gençleştirilir.

Cildimiz stres, yaşlanma, güneş ışınları gibi çeşitli sebeplerden dolayı doğal ve esnek yapısını kaybetmektedir. Kişilerin kendisine olan güvenini kaybettiren bu durum psikolojik olarak da insanı yıpratmaktadır. Yukarıda belirtilen etkenlerin bir araya gelmesi ile cildimizde bulunan bazı aminoasitler azalır ve cildin soluk ve mat bir hale gelmesine yol açar. Günümüzde insanlar güzelleşmek ve gençleşmek için birçok yol ve tedavi yöntemi denemektedir. Bu yöntemler ile insanlar daha sağlıklı ve estetik bir cilde veya vücuda sahip olmaktadır. Ayrıca bu yöntemler kolay ulaşılabilir olduğundan insanlar bu fırsatları kolayca kullanabilmektedirler. Botoks, dolgu, lazer tedavisi ve mezoterapi gibi uzun zamandır kullanılan ve bilinen yöntemlerin yanına son yıllarda jalupro da bir mezoterapi ajanı olarak eklenmiştir. Bu yöntem sayesinde kişi cilt kuruluğu ve matlığı başta olmak üzere birçok sorunundan kurtulmaktadır. Aynı zamanda jalupro ciltteki kırışıklıkların giderilmesi ve nemini kazanmasında da büyük rol oynamaktadır. Son zamanlarda çok yoğun bir şekilde talep gören bir tedavi yöntemi haline gelmiş olan jalupro birçok insanın tercih sebebi olmaya devam etmektedir. Bu tedavi yöntemi çok küçük iğneler aracılığı ile cildin üst kısmına uygulanmaktadır. İşlemden önce anestezik kremler ile uygulanacak bölge uyuşturulur. Böylece işlem ağrısız olur. Kişinin ihtiyacına göre 2-4 seans sonra cilt daha genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşur.

Cilde jalupro uygulandığı takdirde ortalama bir yıl içerisinde cilt de canlılık görülmektedir. Ayrıca daha sağlıklı bir görünüm de kazanılmaktadır. Tedavinin başlamasından yaklaşık bir hafta sonrasında etkisi görülmektedir.