Bize Ulaşın!

H100 Aşısı

H-100 Gençlik Aşısı Aşısı Nedir?

H-100 Gençlik Aşısı, derimizin zaman içerisinde maruz kaldığı yaşlanma belirtilerine (elastikiyet kaybı, nem kaybı, daha cansız gözükmesi ve sarkmalar) karşı Amerika’ da ve Avrupa’nın bir çok ülkesinde uzun yıllardır doktorlar tarafından hastalarına anti-aging amaçlı kullanılan, yoğun miktarda Hyaluronik Asit, mannitol, vitamin, mineral, amino-asit ve aktivasyonu arttıran ek içerikler barındıran çok etkili bir medikal üründür. İçerdiğinde yüksek oranda en güçlü antioksidanlardan olan “%5 mannitol” bulunur.

H-100 Gençlik Aşısı, zamanın etkisiyle kişilerin cildinde oluşan deformasyonların, sarkmaların ve kırışıklıkların giderilmesinde uygulanan medikal bir tedavidir. En çok bebek cildinde bulunan “Hyalüronik Asit”, cilde nem, parlaklık, esneklik ve canlılık verir. Cildin zamanın etkisiyle yitirdiği kolajenin de yapı taşı olması itibariyle, cilde enjeksiyon yoluyla verildiğinde cildin nemli ve parlak kalmasını sağlar, diğer taraftan yeni kolajen üretimini tetikler. Bu da cildin sağlıklı ve sıkı kalmasına etki etmektedir. Tedavi, ciltte meydana getirdiği “yenilenme” ve dokularda yarattığı “geri dönüşüm” etkisiyle “gençlik aşısı” olarak anılmaktadır.

 

H-100 Gençlik Aşısı Aşısının Kullanım Alanları Nerelerdir?

Yüz,
Boyun,
Dekolte,
El.

H-100 Gençlik Aşısı kaç seans uygulanır?

Tek seans olarak uygulanır. Hyaluronik asit ve mannitolün yenileme ve nemlendirmedeki sinerjik etkisi ortalama bir yıl tatmin edici düzeyde mutluluk verir.

 

H-100 Gençlik Aşısının Faydaları Nelerdir?

Hyaluronik Asit’in dokudaki ömrünü uzatır ve aktivasyonunu devam ettirir.

Yüz mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların açılmasını sağlar.

Derinin sıkılaşmasını sağlar.

Deride hücre yenilenmesini hızlandırır.

Deri altındaki kas dokusunu destekler ve sarkmaların azalmasını sağlar.

Cilt elastikiyetinin artmasına yardımcı olur.

Deride su tutarak nemlendirmeyi arttırıp dokuları tamir eder.
 

H-100 Gençlik Aşısının Uygulama Amaçları Nelerdir?

Derinin su tutarak nem kapasitesini arttırmak.

Deriyi sıkılaştırmak.

Kırışıklıkları açmak.

H-100 Gençlik aşısı, cildin temel yapı taşlarından biri olan kolajenleri artırmaya yönelik yapılan bir tedavi çeşididir. Kolajenler cildimizin elastikiyetinden sorumlu ana protein lifleridir. İnsan cildinin kolajen formunun %80’i kolajen tip I ve %20’si kolajen tip III dür. Kolajen formları sayesinde cilt esnek ve pürüzsüzdür. Ancak 25 yaş ve üzerindeki kişiler her yıl ciltlerindeki kolajen sayılarının %1.5 kadarını kaybeder ve kırışıklıklar oluşmaya başlar.

Kolajen aşısı, kolajeni oluşturan fibroblast üretimini uyarır. Kullanılan madde güvenilirdir ve yan etkilere neden olmaz. Sonuçlar hızlı ve mükemmeldir. Kolajen aşısı cildin durumuna göre tek veya birkaç seans olarak uygulanır. Kolajen aşısı, cildi yapılandıran, elastikiyeti ve parlaklığı geri kazandıran bir formülasyondur. Yeni başlayan veya devam eden yaşlanma belirtilerine karşı mücadelede için etkili bir uygulamadır.

H-100 Gençlik aşısının formülasyonu;

100 mg Hyaluronik Asit / 5ml

Deride su tutarak dokuların tamir edilmesine ve elastikiyetin artmasına yardımcı olur. Derideki nemi arttırır.

Mineraller

Deriyi yapılandırarak yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olur.

Amino Asitler

Deride hücre yenilenmesini arttırır.

Gençlik aşısı bir cilt gençleştirme kokteylidir. İçeriğindeki mannitol Hyaluronik Asit ‘in dokudaki ömrünü uzatır ve nemlendirme etkisi vardır. H-100 Gençlik aşısı’nın İçeriğindeki kokteylde cildin ihtiyacı olan önemli peptidler ve vitaminler bulunur.

Mannitol %5

Bilinen en güçlü anti-oksidanlardandır ve nem kapasitesini arttırarak hızlı bir şekilde kırışıklıkları açma etkisi vardır. Hyaluronik asit‘in ömrünü uzatır.

Pro Collagen Peptide

Kolajen büyüme faktörüdür. Kırışıkların açılmasına, derinin doğal yolla doldurulmasına ve sıkılaşmasına yardımcı olur.

Hexapeptide-8

Büyüme faktörüdür. Yüz mimik çizgilerinin ve kırışıklıkların açılmasına yardımcı olur.

Pentapeptide-18

Kas kasılmasını rahatlatarak kırışıkların açılmasına yardımcı olur.

DMAE

Deri altındaki kas dokusunu destekleyerek sıkılaşmaya ve sarkmaların azalmasına yardımcı olur. Anti-oksidan etkisi vardır.

Organic Silica

Kolajen ve elastik fibrillerin artışını sağlayarak deri tonusunun düzelmesine yardımcı olur.

Vitamin (B1-B6)

Anti-oksidan etkilidirler. Yaşlanma sürecinin gecikmesine yardımcı olurlar.

.